Asociācijas ziņas

Paziņojums par atkārtotas kopsapulces sasaukšanu

Ņemot vērā, ka š.g.30. aprīlī  sasauktā „Autopārvadātāju asociācijas „Latvijas auto” biedru kopsapulce nebija lemttiesīga kvoruma trūkuma dēļ, saskaņā ar Statūtu 7.2.18. punktu tiek sasaukta atkārtota  kopsapulce ar to pašu darba kārtību. (vairāk…)
Lasīt vairāk

Paziņojums par kopsapulces sasaukšanu

Š.g. 30. aprīlī   pulksten 11:00 (reģistrācija no plkst. 10.00) Rīgā, Grēdu ielā 4a, 2.stāvā, telpā Nr.1    notiks biedrības „Autopārvadātāju asociācija „Latvijas auto” biedru kopsapulce. (vairāk…)
Lasīt vairāk

Paziņojums par atkārtotas ārkārtās kopsapulces sasaukšanu

Ņemot vērā, ka š.g. 27. septembrī  sasauktā „Autopārvadātāju asociācijas „Latvijas auto” ārkārtas  biedru kopsapulce nebija lemttiesīga kvoruma trūkuma dēļ, saskaņā ar Statūtu 7.2.18. punktu tiek sasaukta atkārtota ārkārtas kopsapulce ar to pašu darba kārtību. (vairāk…)
Lasīt vairāk

Divi autovadītāji saņem IRU GODA RAKSTU .

            Starptautiskā Autopārvadātāju Savienība (IRU) turpina iesākto tradīciju un 2017.gadā piešķira labākajiem starptautiskajiem    kravas un pasažieru  autotransporta vadītājiem IRU goda rakstus un piemiņas nozīmes. Šogad  labākie ir  Ivans Smirnovs no SIA "Auto Sateka" un Mario  Strikaitis  no SIA " M.E.Lat-Lux". Apsveicam! (vairāk…)
Lasīt vairāk