“Latvijas Auto” un “Lauto Garants” darbinieki

Aleksandrs Pociluiko

"Latvijas Auto"
ģenerālsekretārs
Valdes priekšsēdētājs

Autopārvadātāju interešu
pārstāvēšana  Latvijā
un   ārvalstīs
Tel:+371  29228612 aleksandrs.pociluiko@lauto.lv

Aleksandrs Čerkasovs

"Latvijas Auto"
izpilddirektors
Tel.:+37127088888

 

aleksandrs.cerkasovs@lauto.lv
Arkādijs Praiss

 

Padomes priekšsēdētājs

 Mob.tel.:+29212827 heders@inbox.lv
4D6B7533

Inga Kajaka

 Administratīvās nodaļas vadītāja

administratīvie un lietvedības jautājumi,   Krievijas  un Baltkrievijas vīzu noformēšana, Francijas pārstāvja jautājumi

Mob.tel.:+37126392499

Tel:+371 67389270

lauto@lauto.lv
4D6B7542
Dace Stakovska 
TIR pretenziju
administratore    Datu bāzes aktualizēšana,
Jautājumi par iestāšanāsun izstāšanās no Asociācijas, TIR pieprasījumu un pretenziju administrēšana
Mob.tel.:+37125603656

Tel:+371 67389258

Dace.Stakovska@lauto.lv
4D6B7545 Alberts Merzļakovs

TIR nodaļas vadītājs

Jautājumi  par  Safe TIR, TIR-EPD

Tel:+371 67389681 Alberts.Merzliakovs@lauto.lv
4D6B7561Inguna Legzda

TIR  operatore

 TIR karnešu nodošana

Mob.tel.:+37126591388

Tel:+371 67389682

Inguna.Legzda@lauto.lv
4D6B7536 
Uldis Āboliņš

TIR sertifikācija

Tel:+371 67389692 Uldis.Abolins@lauto.lv
4D6B7551 
Ilva Ilstere

 Galvenā grāmatvede

Tel-fakss:

+371 67389691

Ilva.Ilstere@lauto.lv
4D6B7539Antoņina Kolgānova

Grāmatvede

Mob.tel.:+37126443441

Tel:+371 67389263

Antonina.Kolganova@lauto.lv
4D6B7532

Valentīna Labonarska

Mācību projekta  vadītāja

Pārvadātāju apmācība,     Krievijas  un Baltkrievijas vīzu noformēšana, Francijas pārstāvja jautājumi

Tel:+37167389698

Mob.Tel:+37129162454

macibas@lauto.lv
                                Reģionālās pārstāvniecības
foto (2)Vladimirs Ļipovskojs

Daugavpils reģionālā pārstāvniecība.

Adrese: Krāslavas 5, Vecstropi,Daugavpils raj., LV-5413

Tel:+37165451542

Mob.tel:+371 26412640

Vladimirs.Lipovskojs@lauto.lv
I Dimanta_small (2)
Inga Dimanta

Liepājas reģionālā pārstāvniecība.

Adrese:  Uliha iela 44, Liepāja, LV-3401

Mob.tel:+37126326260 Inga.Dimanta@lauto.lv