“Latvijas Auto” un “Lauto Garants” darbinieki

4D6B7576
Valdis Trēziņš
"Latvijas Auto"
prezidents
Valdes loceklis

Autopārvadātāju interešu
pārstāvēšana  Latvijā
un   ārvalstīs
 

Tel:+37167389270

 

E-mail:
Valdis.Trezins@lauto.lv
4D6B7570
Jānis Āboltiņš
"Latvijas Auto"
ģenerālsekretārs
Valdes priekšsēdētājs
Asociācijas   un  TIR  sistēmas vadība
Tel:+37167389270

 

E-mail:
janis.aboltins@lauto.lv
4D6B7568
Aivars Buls
"Latvijas Auto"
izpilddirektors
SIA "Lauto Garants"
direktors

Valdes loceklis
Tel./F. :+37167389690

Mob.tel.:+37129234595

E-mail:
aivars.buls@lauto.lv
4D6B7588
Ainārs Kairis

 Padomes priekšsēdētājs

 

Mob.tel.+371  26322315 E-mail:

kairisped@inbox.lv

4D6B7533

                       

Inga Kajaka

 Administratīvās nodaļas vadītāja

administratīvie un lietvedības jautājumi,   Krievijas  un Baltkrievijas vīzu noformēšana

Tel:+371 67389270 E-mail:
lauto@lauto.lv
4D6B7542
Dace Stakovska 
TIR pretenziju
administratore    Datu bāzes aktualizēšana,
Jautājumi par iestāšanāsun izstāšanās no Asociācijas, TIR pieprasījumu un pretenziju administrēšana
Tel:+371 67389258 E-mail:
Dace.Stakovska@lauto.lv
4D6B7554Ludmila Vlasenko 

     Muitas likumdošanas
eksperte

Konsultācijas par Krievijas muitas likumdošanu ,CMR  konvenciju

Tel:+371 67389257 E-mail:
Ludmila.Vlasenko@lauto.lv
4D6B7545    

          Alberts Merzļakovs

TIR nodaļas vadītājs

Jautājumi  par  Safe TIR, TIR-EPD

Tel:+371 67389681 E-mail:
Alberts.Merzliakovs@lauto.lv
4D6B7561               Inguna Legzda

TIR  operatore

 TIR karnešu nodošana

Tel:+371 67389682 E-mail:
Inguna.Legzda@lauto.lv
4D6B7536 
Uldis Āboliņš
 

TIR sertifikācija

Tel:+371 67389692  E-mail:

Uldis.Abolins@lauto.lv

4D6B7551 
Ilva Ilstere

 Galvenā grāmatvede

Tel-fakss:

+371 67389691

E-mail:
Ilva.Ilstere@lauto.lv
4D6B7539Antoņina Kolgānova

Grāmatvede

 

Tel:+371 67389263 E-mail:
Antonina.Kolganova@lauto.lv
4D6B7532Valentīna Labonarska

Mācību projekta  vadītāja

Pārvadātāju apmācība,     Krievijas  un Baltkrievijas vīzu noformēšana.

Tel:+37167389698

Mob.Tel:+37129162454

E-mail:
macibas@lauto.lv
                                Reģionālās pārstāvniecības
foto (2)Vladimirs Ļipovskojs

Daugavpils reģionālā pārstāvniecība.

Adrese: Krāslavas 5, Vecstropi,Daugavpils raj., LV-5413

Tel:+37165451542

Mob.tel:+371 26412640

E-mail:
Vladimirs.Lipovskojs@lauto.lv
I Dimanta_small (2)
Inga Dimanta

Liepājas reģionālā pārstāvniecība.

Adrese:  Uliha iela 44, Liepāja, LV-3401

 

 

Tel:+37163490217

Mob.tel:+37126326260

E-mail:
Inga.Dimanta@lauto.lv