“Latvijas Auto” un “Lauto Garants” darbinieki

4D6B7576
Valdis Trēziņš
"Latvijas Auto"
prezidents
Valdes loceklis

Autopārvadātāju interešu
pārstāvēšana  Latvijā
un   ārvalstīs
Tel:+37167389270 E-mail:
valdis.trezins@lauto.lv
Andris Lubāns "Latvijas Auto"
ģenerālsekretārs
Valdes priekšsēdētājs
Asociācijas   un  TIR  sistēmas vadība
Tel:+37167389270

Mob.tel.:+37129255650

andris.lubans@lauto.lv
4D6B7568
Aivars Buls
"Latvijas Auto"
izpilddirektors
SIA "Lauto Garants"
direktors

Valdes loceklis
Tel./F. :+37167389690

Mob.tel.:+37129234595

aivars.buls@lauto.lv
Uldis Līviņš

 

Padomes priekšsēdētājs

 Mob.tel.:+37129409805 lignum@inbox.lv
4D6B7533

Inga Kajaka

 Administratīvās nodaļas vadītāja

administratīvie un lietvedības jautājumi,   Krievijas  un Baltkrievijas vīzu noformēšana, Francijas pārstāvja jautājumi

Tel:+371 67389270 lauto@lauto.lv
4D6B7542
Dace Stakovska 
TIR pretenziju
administratore    Datu bāzes aktualizēšana,
Jautājumi par iestāšanāsun izstāšanās no Asociācijas, TIR pieprasījumu un pretenziju administrēšana
Tel:+371 67389258 Dace.Stakovska@lauto.lv
4D6B7545 Alberts Merzļakovs

TIR nodaļas vadītājs

Jautājumi  par  Safe TIR, TIR-EPD

Tel:+371 67389681 Alberts.Merzliakovs@lauto.lv
4D6B7561Inguna Legzda

TIR  operatore

 TIR karnešu nodošana

Tel:+371 67389682 Inguna.Legzda@lauto.lv
4D6B7536 
Uldis Āboliņš

TIR sertifikācija

Tel:+371 67389692 Uldis.Abolins@lauto.lv
4D6B7551 
Ilva Ilstere

 Galvenā grāmatvede

Tel-fakss:

+371 67389691

Ilva.Ilstere@lauto.lv
4D6B7539Antoņina Kolgānova

Grāmatvede

Tel:+371 67389263 Antonina.Kolganova@lauto.lv
4D6B7532Valentīna Labonarska

Mācību projekta  vadītāja

Pārvadātāju apmācība,     Krievijas  un Baltkrievijas vīzu noformēšana, Francijas pārstāvja jautājumi

Tel:+37167389698

Mob.Tel:+37129162454

macibas@lauto.lv
                                Reģionālās pārstāvniecības
foto (2)Vladimirs Ļipovskojs

Daugavpils reģionālā pārstāvniecība.

Adrese: Krāslavas 5, Vecstropi,Daugavpils raj., LV-5413

Tel:+37165451542

Mob.tel:+371 26412640

Vladimirs.Lipovskojs@lauto.lv
I Dimanta_small (2)
Inga Dimanta

Liepājas reģionālā pārstāvniecība.

Adrese:  Uliha iela 44, Liepāja, LV-3401

Tel:+37163490217

Mob.tel:+37126326260

Inga.Dimanta@lauto.lv