Periodiskā apmācība autovadītājiem (95. kods)

    

 PERIODISKĀ APMĀCĪBA AUTOVADĪTĀJIEM (95.KODS)

     Saskaņā ar Direktīvu 2003/59/EK, kura tika ieviesta, lai paaugstinātu profesionālo vadītāju kvalifikāciju un nodalītu profesionālos vadītājus no neprofesionāliem, transportlīdzekļu vadītājiem, kuri ir ieguvuši D kategoriju pirms 10.09.2008. un C kategoriju pirms 10.09.2009. obligāti bija  jāiziet periodiskā apmācība (95 kods), D kategoriju vadītājiem   līdz 2013. gada 10. septembrim  un  C kategoriju vadītājiem un līdz 2014. gada 10. septembrim.

      Direktīva attiecas uz ES pilsoņiem un trešo valstu pilsoņiem, kas strādā ES dalībvalstīs reģistrētos uzņēmumos un veic komerciālos pārvadājumus ar D1, D1E, D, DE vai C1, C1E, C, CE kategorijas transportlīdzekļiem.

      Apmācības  ilgums ir 5 dienas pēc kārtas - 7 akadēmiskās stundas dienā. Pēc periodiskās apmācības Asociācija „ Latvijas  Auto „ elektroniski informē CSDD par personām, kuras ir noklausījušās pilnu apmācības kursu un  izsniedz sertifikātu.   Persona CSDD saņem jaunu vadītāja apliecību, kurā tiks ierakstīts apliecinājums par profesionālām zināšanām - kods 95.  Trešo valstu pilsoņiem izsniedz kvalifikācijas  kartes.

Kāpēc tieši „ Latvijas Auto” ?

  • Mūsu mācību centrs ir no 2001.gada akreditēts Starptautiskās Autopārvadātāju Asociācijas akadēmijā IRU ACADEMY. Profesionāli un pieredzējuši pasniedzēji strādā jau daudzus gadus tieši autotransporta jomā un teicami pārzina autopārvadājumu nozari .
  •  Tikai „Latvijas Auto” kursos Jūs varat iegūt kvalitatīvas zināšanas par tādu dokumentu pareizu aizpildīšanu, kā TIR karnete un CMR pavadzīme. Kursam „Robežu šķērsošanas kārtība”  un  „Autovadītāja darba un atpūtas režīms. Tahogrāfi” - īpaša uzmanība. Pasniedzēji speciāli apmācīti  IRU  akadēmijā.
  • Mācības ilgst 5 dienas visos mācību centros. „Latvijas Auto” piedāvā pavadīt šīs dienas lietderīgi, iegūt kvalitatīvas zināšanas, nevis vienkārši „atsēdēt” laiku.  
  • Šobrīd apmācību var ieziet Rīgā un Daugavpilī. 

Ja tuvākā laikā Jums jāmaina vadītāja apliecība vai digitāla karte, ieplānojiet apmācību savlaicīgi, lai nav lieki izdevumi

Kursu cena ir  75 eiro.  Lielām grupām ir  iespējamas  atlaides.