Asociācijas ziņas

Paziņojums par atkārtoti sasauktu biedru kopsapulci

   Ņemot vērā, ka š.g. 30. aprīlī sasauktā biedrības “Autopārvadātāju asociācija “Latvijas auto” biedru kopsapulce nebija lemttiesīga kvoruma trūkuma dēļ , saskaņā ar Statūtu 7.2.18. punktu tiek sasaukta atkārtota biedru kopsapulce ar to pašu darba kārtību. (vairāk…)
Lasīt vairāk

Paziņojums par kārtējās biedru kopsapulces sasaukšanu

Š.g. 30. aprīlī   pulksten 11:00 (reģistrācija no plkst. 10:30)Rīgā, Krustpils ielā 62 C ,LV-1063,  1 stāvā ,  tiek sasaukta biedrības „Autopārvadātāju asociācijas „Latvijas auto” kārtējā  biedru kopsapulce. Darba kārtībā: Balsu skaitīšanas komisijas ievēlēšana Biedru kopsapulces vadītāja ievēlēšana Kopsapulces protokolista ievēlēšana Kopsapulces reglamenta apstiprināšana Asociācijas Valdes ziņojums Asociācijas Padomes ziņojums Par zvērināta revidenta ievēlēšanu Biedru uzņemšana, izslēgšana Kopsapulces dokumenti …
Lasīt vairāk

Paziņojums par telpu maiņu

Cienījamie Asociācijas “Latvijas auto” biedri  un apmeklētāji ! No 2023. gada 31. jūlija Asociācija birojs būs Krustpils ielā 62 C , Rīgā, LV-1063.    (vairāk…)
Lasīt vairāk

Darbs valsts svētkos

13/11/2021  pakalpojumi klātienē   netiks sniegti. 17/11/2021 -  pirmssvētku  dienā klienti tiks apkalpoti  no plkst. 9.00-16.00. 19/11/2021 ir brīvdiena  Priecīgus  valsts svētkus!    
Lasīt vairāk

PAZIŅOJUMS PAR ATKĀRTOTI SASAUKTU ĀRKĀRTAS  BIEDRU KOPSAPULCI, KAS NOTIKS PILNĪGI ATTĀLINĀTI ZOOM PLATFORMĀ

Ņemot vērā, ka š.g. 15. oktobrī  sasauktā biedrības “Autopārvadātāju asociācija “Latvijas auto” biedru ārkārtas kopsapulce  nebija lemttiesīga kvoruma trūkuma dēļ, saskaņā ar Statūtu 7.2.18 punktu tiek sasaukta atkārtota biedru kopsapulce ar to pašu darba kārtību un lēmumu projektiem , un kas arī  notiks pilnīgi attālināti tiešsaistes platformā ZOOM, izmantojot tikai elektroniskos saziņas līdzekļus. (vairāk…)
Lasīt vairāk