Ņemot vērā , ka 29.10.2024. ārkārtas biedru kopsapulce nebija lemttiesīga, biedrības “Autopārvadātāju asociācija “Latvijas auto” Valde , juridiskā /faktiskā adrese Krustpils iela 62 C, Rīga, LV-1063, 2024. gada 15. novembrī , pulksten 11:00 sasauc atkārtotu ārkārtas biedru kopsapulci , kas notiks pilnīgi attālināti tiešsaistes platformā ZOOM ar to pašu darba kārtību un lēmumu projektiem
Pieslēgšanās tiešsaistei no pulksten 10:30
DARBA KĀRTĪBA:
- Kopsapulces vadītāja ievēlēšana
- Balsu skaitīšanas komisijas ievēlēšana
- Kopsapulces protokolista ievēlēšana
- Kopsapulces reglamenta apstiprināšana
- Padomes vēlēšanas
- Brīvais mikrofons ( biedru uzstāšanās, jautājumi, ierosinājumi)
Reģistrācija ārkārtas biedru kopsapulcei līdz 14.11.2024. pulksten 17:00, aizpildot reģistrācijas PIETEIKUMU .
Reģistrēties kopsapulcei var tikai persona, kurai uzņēmumā ir paraksta tiesības, vai pilnvarota persona. Pilnvaru kas parakstīta ar drošu elektronisko parakstu , sūtīt uz lauto@lauto.lv , pašrocīgi parakstītu jānogādā Asociācijā līdz 14.11.2024. līdz pulksten 17:00. Pilnvaras paraugs.
Tikai reģistrētiem biedriem uz Pieteikumā norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīti lēmumi balsošanai un piekļuves saite ZOOM.
Parakstīt balsojumu var ar drošu elektronisko parakstu , sūtīt uz lauto@lauto.lv, vai pašrocīgi, nosūtot dokumentus pa pastu vai ar kurjeru (Krustpils iela 62 C, Rīga , LV-1063) līdz 14.11.2024. pulksten 17:00.
Kopsapulces laikā balsot varēs tikai izmantojot elektroniskos saziņas līdzekļus. Reģistrējies biedrs , kas nodevis savu balsojumu pirms kopsapulces, var balsot arī kopsapulcē tiešsaistē ( spēkā būs pēdējais balsojums).
Balsošana kopsapulces laikā tiks nodrošināta www. lauto.lv sadaļā – IEEJA BIEDRIEM ( ( katrs reģistrējies biedrs ar savu lietotājvārdu un paroli)
Neskaidrību gadījumā, lūdzam zvanīt 26392499
“Autopārvadātāju asociācija “Latvijas auto”